Deweloper

Tętnowski Development

działa na krakowskim rynku realizując projekty deweloperskie od 2003 roku. Spółka stawia sobie za cel świadczenie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb Klientów usług. Wszystkie inwestycje dedykowane są dla osób wymagających, ceniących piękno i komfort, które potrafią dostrzec jakość w najdrobniejszych detalach. Różnorodność miejsc, w których powstają inwestycje pozwala każdemu znaleźć to czego szuka luksus i prestiż w połączeniu z magią i urokiem. Najwyższa jakość, niepowtarzalna architektura i dbałość o wysoki standardy wykonawstwa stanowi o wyjątkowości projektów realizowanych przez Tętnowski Development Sp. z o.o. Połączenie nowoczesności i tradycji jest głównym założeniem wszystkich projektów, które konsekwentnie są realizowane. Zdobycie zaufania Klienta to najważniejszy sukces na kanwie, którego firma buduje swoją markę.

Misja firmy: Kreowanie przestrzeni miejskiej Krakowa, zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług oraz poczucia komfortu i zadowolenia.  

Firma Tętnowski Development jest oficjalnym członkiem: Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON)  Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM) Galicyjskiej Izby Budownictwa

Pozostałe realizacje:

Zapraszamy do zapoznania się z innymi realizacjami Tętnowski Development na www.tetnowski.pl

BUDUJEMY DLA CIEBIE

ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Zapraszamy do kontaktu.

Porównaj

Enter your keyword