Deweloper

Tętnowski Development

działa na krakowskim rynku realizując projekty deweloperskie od 2003 roku. Spółka stawia sobie za cel świadczenie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb Klientów usług. Wszystkie inwestycje dedykowane są dla osób wymagających, ceniących piękno i komfort, które potrafią dostrzec jakość w najdrobniejszych detalach. Różnorodność miejsc, w których powstają inwestycje pozwala każdemu znaleźć to czego szuka luksus i prestiż w połączeniu z magią i urokiem. Najwyższa jakość, niepowtarzalna architektura i dbałość o wysoki standardy wykonawstwa stanowi o wyjątkowości projektów realizowanych przez Tętnowski Development Sp. z o.o. Połączenie nowoczesności i tradycji jest głównym założeniem wszystkich projektów, które konsekwentnie są realizowane. Zdobycie zaufania Klienta to najważniejszy sukces na kanwie, którego firma buduje swoją markę. Misja firmy: Kreowanie przestrzeni miejskiej Krakowa, zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług oraz poczucia komfortu i zadowolenia.  Firma Tętnowski Development jest oficjalnym członkiem: Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON)  Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM) Galicyjskiej Izby Budownictwa

Realizacje i nagrody


„DOM POD KLONAMI”  jest pierwszą zrealizowaną w 2005 roku inwestycją położoną w blisko centrum Krakowa przy ul. Wrocławskiej 43A. To ekskluzywny budynek o charakterystycznym rysie architektonicznym, który stał się wizytówką oraz siedzibą firmy Tętnowski Development. Podziemne garaże, reprezentacyjny hall, całodobowa ochrona oraz taras widokowy na dachu budynku to tylko niektóre atuty tej  inwestycji.


MAGNOLIE” – kolejnym zrealizowanym projektem mieszkaniowym, który zdobył nagrodę Złotego Sokoła w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2010 roku jest zespół apartamentowy „MAGNOLIE”. Kameralna enklawa składająca się z dwóch trzykondygnacyjnych budynków usytuowana na pograniczu Krakowa i Zielonek idealnie wkomponowała się w otoczenie domów w zabudowie szeregowej. Wysoki standard pięknie zagospodarowany teren zielony, cisza i atrakcyjna lokalizacja cieszy mieszkańców tego osiedla.


LEA RESIDENCE” – inwestycja Lea Residence została nagrodzona Nagrodą Specjalną Złotego Sokoła przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w 2012 roku, a firma Tętnowski Development otrzymała tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera roku. W ramach tego projektu wybudowano trzy sześciokondygnacyjne budynki, dwa bliźniacze od strony ul. J. Lea i trzeci od strony Armii Krajowej zamykający atrakcyjny dziedziniec. „LEA RESIDENCE” dedykowana jest dla klientów, którzy potrafią docenić nie tylko świetną lokalizację ale również zwrócą uwagę na standard i estetykę wykończenia. Podziemne miejsca parkingowe, przeszklone cichobieżne windy, monitoring, ekskluzywne wykończenie klatek schodowych, elewacja budynku wykończona drewnem mahoniowym oraz naturalnym kamieniem to elementy tworzące  prestiż „LEA RESIDENCE”.


DOMY NAD ZALEWEM” – to kompleks pięciu komfortowych domów jednorodzinnych zlokalizowany w malowniczej okolicy Trzebini i Chrzanowa w miejscowości Piła Kościelecka. Z każdego domu roztacza się piękny widok na Zalew Chechło, a rozległe tereny zielone i leśne (otulina Puszczy Dulowskiej) są doskonałymi miejscami do wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportów.


„WROCŁAWSKA 80” – w 2014 roku firma Tętnowski Development otrzymała za inwestycję „Wrocławska 80” prestiżową nagrodę Specjalną Złotego Sokoła przyznawaną przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w Konkursie o Tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2014. Inwestycja „Wrocławska 80” został również Laureatem plebiscytu „Kraków mój dom” w kategorii Architektura Mieszkaniowa. Budynek zaprojektowano jako uzupełnienie pierzei ul. Wrocławskiej, nawiązując w części  zachodniej do historycznego układu jednostki wojskowej, zaś w części  wschodniej do istniejącej zabudowy mieszkalnej. Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalny układ mieszkań oraz świetna  lokalizacja, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Najnowsze inwestycje


„PRĄDNICKA 65” – zrealizowana w  2017 roku inwestycja „PRĄDNICKA 65” położona w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa przy ul. Prądnickiej, nowoczesną bryłą budynku nawiązuje do istniejącej w okolicy zabudowy. Projekt obejmuje 172 mieszkania, powierzchnie usługowe na parterze oraz niezależną część biurowo – usługową od strony ul. Lekarskiej. Funkcjonalny układ mieszkań z oknami typu portfenetry i balkony zapewniają doskonałe nasłonecznienie wnętrz. Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów budowlanych i dbałość o detale świadczą o standardzie naszego nowego projektu.


„CHOPINA 9” – w Krakowie przy ulicy Fryderyka Chopina w zaciszu Parku Kakowskiego powstał w 2017roku ekskluzywny apartamentowiec  pn. CHOPINA 9. Ta prestiżowa inwestycja pod wyjątkowym adresem dedykowana jest Klientom ceniącym ciszę, luksus i elegancję. Niepowtarzalna lokalizacja, interesująca forma budynku, wysoki standard wykończenia: posadzki z marmuru Bianco di Carrara, stolarka okienna drewniana Meranti, drzwi wejściowe Interdoor  świadczą o atrakcyjności inwestycji, w której znajduje się 50 apartamentów, 2 lokale usługowe i podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi i komórki lokatorskimi.

BUDUJEMY DLA CIEBIE

ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Zapraszamy do kontaktu.

Porównaj

Enter your keyword