Wykończenie pod klucz

Excellent

Excellent – Wykończenie pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy, a także gwarancja jakości.

W czasach rosnącego tempa życia coraz więcej nabywców mieszkań lub domów jest zainteresowanych zakupem obiektu nadającego się od razu do zamieszkania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze ekipy wykonawcze gwarantują szybkie tempo i wysoką jakość prac, co przekłada się na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie oraz zadowolenie Klientów.

Dodatkowym atutem dla nabywcy lokalu jest możliwość objęcia gotowego do zamieszkania lokalu jednym kredytem hipotecznym i uzyskanie stawki VAT na preferencyjnym poziomie 8%.

Całość usługi objęta jest jedną kompleksową gwarancją udzieloną przez stabilną i solidną firmę z ponad 30 letnim doświadczeniem jaką jest Excellent S.A.

Wykończenie pod klucz to szeroki wachlarz możliwości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stworzyliśmy pięć Wariantów Wykończenia Wnętrz Excellent, zróżnicowanych pod względem cenowym i towarowym, na które składają się wszystkie produkty i usługi niezbędne do przekształcenia lokalu ze stanu surowego we wnętrze gotowe do zamieszkania. Propozycje te są przeznaczone na każdą kieszeń, począwszy od zestawów bardzo ekonomicznych, jak mieszkania pod wynajem, aż po ekskluzywne propozycje dla najbardziej wymagających Klientów.

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z  oferty wykończenia mieszkania pod klucz. Niezależnie od potrzeb, każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo ze strony naszych Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych oraz Projektantów, którzy chętnie pomogą rozwiązać problemy związane z wykończeniem dowolnego wnętrza.

Zadzwoń lub napisz:

Anna Osuszek
609 427 991
anna.osuszek@excellent.com.pl

Realizacje pod klucz
12 653 53 00
realizacje@excellent.com.pl

SaniWell

SaniWell – wchodzisz i mieszkasz

Jedna firma odpowiedzialna za projektowanie wnętrza, kompleksowe wykończenie, wyposażenie i umeblowanie mieszkania.

SaniWell to krakowska firma świadcząca usługi pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Odpowiadamy za cały proces projektowo-wykonawczy prowadzący do wnętrza gotowego do zamieszkania.

Usługa „wchodzisz i mieszkasz” obejmuje projektowanie wnętrza przez architekta, dobór materiałów i produktów wyposażenia, zakup towarów i koordynowanie dostaw, nadzór nad pracami wykończeniowymi, wykonanie mebli na wymiar i montaż oświetlenia, mebli gotowych, sprzętów domowych i pozostałego wyposażenia oraz dekoracji.

BUDUJEMY DLA CIEBIE

ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Porównaj

Enter your keyword